KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6583415
nr 658 3415
Blandteknik
1800-tal, 24x18
Utrop:
100 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 27 september 2010
kl 17:02:27
100 kr
150 kr
600 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
7
1.100 kr
8
2.400 kr
8
3.200 kr
7
1.600 kr
7
2.200 kr
7
2.600 kr
7